Przejdź do treści
Cennik

Przejrzysty cennik, bez dopłat za każde konto.

Każdy plan zawiera pełny plan działań, czat AI i integrację z Search Console. Płacisz za to, ile czytamy; każde dodatkowe logowanie jest za darmo. Wyższe plany mają więcej miejsc.

Solo

Dla jednoosobowej witryny.

€0

/ miesiąc, na zawsze

Za darmo na zawsze — bez karty

  • Do 500 stron
  • Przeczytane strony · 2,000 / mies.
  • Odczyty · 4 / mies.
  • Briefingi pisemne · 2 / mies.
  • Plan działań na ten tydzień
  • Integracja z Search Console
  • Czat · 10 wiadomości / mies.
  • Udostępniany raport HTML
  • 1 miejsce
Zacznij za darmo

Studio

Dla kilku witryn, doglądanych często.

€19

/ miesiąc

lub €15/mies. przy rozliczeniu rocznym — €180/rok

  • Do 5,000 stron
  • Przeczytane strony · 50,000 / mies.
  • Wszystko z planu Solo, plus:
  • 3 witryn
  • Odczyty · 30 / mies.
  • Harmonogram tygodniowy
  • Wykrywanie zmian
  • Raporty PDF
  • Historia 90 dni
Zacznij za darmo
Nasz wybór

Business

Dla małych, rosnących zespołów.

€89

/ miesiąc

lub €69/mies. przy rozliczeniu rocznym — €828/rok

  • Do 25,000 stron
  • Przeczytane strony · 500,000 / mies.
  • Wszystko z planu Studio, plus:
  • 10 witryn
  • Harmonogram dzienny, witryny do 5,000 stron
  • Alerty Slack
  • SKILL.md dla agentów kodujących
  • SEOLift
  • Cytowalność
  • Internal Link Dealer
  • Wszystkie szablony raportów
  • 3 miejsc
Zacznij za darmo

Agency

Dla agencji i portfeli wielu witryn.

€279

/ miesiąc

lub €219/mies. przy rozliczeniu rocznym — €2628/rok

  • Do 100,000 stron
  • Przeczytane strony · 3,000,000 / mies.
  • Wszystko z planu Business, plus:
  • 50 witryn
  • Raporty PDF i udostępnione bez znaku SilentStork
  • Klucze API
  • Analiza logów serwera
  • Citation Tracker
  • SEOLift
  • Cytowalność
  • Internal Link Dealer
  • Stały opiekun
  • 10 miejsc
Zacznij za darmo

Limity rosną wraz z planem — strony, odczyty, czat, historia. Około 20% taniej przy rozliczeniu rocznym — dokładne ceny powyżej.

Wszystkie ceny w EUR, bez podatku. Podatki mogą zostać doliczone i będą naliczone przy płatności, obsługiwanej przez naszego partnera płatniczego Paddle.

Pełna lista

Co zawiera każdy plan

Solo
€0
Studio
€19
Business
€89
Agency
€279
Ile czytamy
Witryny131050
Stron na odczyt5005,00025,000100,000
Odczyty / mies.4302001500
Przeczytane strony / mies.2,00050,000500,0003,000,000
Briefingi pisemne / mies.2302001500
Wiadomości czatu / mies.102001,0003,000
Propozycje poprawek / mies.205005,00050,000
Raporty / mies.11050500
Miejsca11310
Historia30 dni90 dni365 dni730 dni
Przechowywanie danych crawla14 dni90 dni365 dni730 dni
Historia Search Console——25 mies.Bez limitu
Odczyt
Plan działań na ten tydzieńTakTakTakTak
Integracja z Search ConsoleTakTakTakTak
Renderowanie JavaScriptTakTakTakTak
Kopiuj prompt dla agentaTakTakTakTak
Ponowne sprawdzenie po „oznacz jako naprawione”TakTakTakTak
Eksport CSVTakTakTakTak
Udostępniany raport HTMLTakTakTakTak
Odczyty cykliczne
Harmonogram tygodniowyNa żądanieTakTakTak
Harmonogram dzienny——Witryny do 5,000 stronWitryny do 5,000 stron
Wykrywanie zmian—TakTakTak
Własne ustawienia crawla—TakTakTak
Raporty i eksport
Raporty PDF—TakTakTak
Szablon raportu pełnego audytu—TakTakTak
Wszystkie szablony raportów——TakTak
Masowe kopiowanie szkiców poprawek—TakTakTak
SKILL.md dla agentów kodujących——TakTak
Raporty PDF i udostępnione bez znaku SilentStork———Tak
Zespół i wsparcie
Alerty Slack——TakTak
Klucze API———Tak
Priorytetowe wsparcie e-mail——TakTak
Stały opiekun———Tak
Moduły

Dodatkowo do planu, gdy ich potrzebujesz

Moduł jest opcjonalny i włącza się osobno. Gdy jest wyłączony, poniedziałkowy briefing się nie zmienia. SEOLift, Cytowalność i Internal Link Dealer są w Business, Log Intelligence i Citation Tracker w Agency.

ModułCo to jest
Solo
€0
Studio
€19
Business
€89
Agency
€279
Analiza logów serweraCo crawlery naprawdę robią — pokrycie, marnotrawstwo, sieroty — bez zapisywania odwiedzających.———Tak
SEOLiftSearch Console połączone z crawlem: nad którą stroną pracować w tym tygodniu, jedna zmiana do zrobienia i czy się opłaciła.——TakTak
CytowalnośćCzy silnik odpowiedzi w ogóle może zacytować Twoje strony i jak łatwo wyciąga z nich odpowiedź.——TakTak
Internal Link DealerSilnik decyzyjny do linkowania wewnętrznego. Czyta ostatni odczyt, ocenia każdą parę akapitu i strony docelowej, stawia tylko linki w treści, które redaktor by zostawił, a resztę odmawia.——TakTak
Citation TrackerKtóre z ważnych promptów wymieniają Cię i która strona jest cytowana. Policzone, raz w tygodniu.———Tak
Analiza logów serwera

Logi serwera bez papierologii o prywatności

Wgraj logi dostępowe i zobacz, co crawlery naprawdę robią: do których szablonów dociera Googlebot, które ignoruje i ile budżetu zużywa na URL-e, które nie mogą rankować.

W planie Agency.

Nigdy nie zapisujemy Twoich odwiedzających

Ruch ludzki jest odrzucany już w trakcie parsowania pliku. Zapisujemy wyłącznie zweryfikowaną aktywność crawlerów, więc w naszej bazie nie ma adresu IP odwiedzającego, który trzeba by wyeksportować, zanonimizować albo usunąć. Platformy do zarządzania logami nie mogą tego powiedzieć — zapisywanie wszystkiego to ich produkt.

Crawlery zweryfikowane po adresie

Każde trafienie sprawdzamy wobec zakresów IP publikowanych przez Google, Bing, OpenAI i Perplexity. Wszystko, co podaje się za Googlebota z innego adresu, liczymy osobno, jako podszywanie się.

Sześć pytań, sześć ekranów

Pokrycie, nieodwiedzone URL-e, sieroty, zmarnowany budżet, aktywność botów i czas do pierwszego crawla. Bez kreatora dashboardów, bez języka zapytań — raporty są produktem.

SEOLift

Twoje dane z Search Console zamienione w pracę na ten tydzień

Dane już masz: każde zapytanie, każde wyświetlenie, każdą pozycję. SEOLift łączy je z odczytem i mówi, które strony dzieli jedna zmiana od większego ruchu, jaka to zmiana, ile kliknięć może dać (w widełkach), a potem czy zadziałała.

W planach Business i Agency.

Powie Ci, kiedy się pomylił

Każda zatwierdzona zmiana jest porównywana z podobnymi stronami, których nikt nie dotknął, więc widzisz efekt swojej edycji z odjętą pogodą. Wśród werdyktów są „bez efektu” i „kosztowało ruch”, bo narzędzie raportujące same sukcesy nie uczy niczego o tym, kiedy mu nie wierzyć.

Żaden model nie wymyśla liczb

Kliknięcia, pozycje, prognozy i pewność to arytmetyka na Twoich danych. Model może zaproponować tytuł; kod sprawdza jego długość, szerokość w wynikach wyszukiwania i to, czy każda liczba w nim występuje na stronie, zanim zobaczysz go Ty.

Powie też, kiedy nie pomoże

Strona, którą konkurenci wyprzedzają dzięki linkom, dowiaduje się o tym wprost, z liczbami i bez prognozy. Fraza, której nikt już nie szuka, zostaje w spokoju. Z obu tych rekomendacji rezygnujemy z czystym sumieniem.

Internal Link Dealer

Linki wewnętrzne, które redaktor by zostawił, postawione przez sędziego

Moduł czyta Twój ostatni odczyt, zadaje modelowi decyzyjnemu dziesięć pytań o ustalonej formie o każdą parę akapitu i strony docelowej, i proponuje tylko te linki w treści, które przechodzą. Resztę odmawia i zapisuje dlaczego.

W planach Business i Agency.

Linkuje tam, gdzie czytelnik by kliknął

Każda kotwica to fraza, która już jest w Twoim tekście, wybrana z listy zbudowanej przez kod. Nic nie jest dopisywane, nic wymyślane, a nawigacja i stopki nigdy się nie liczą.

Odmowa to zaleta

W sklepie z 1300 stronami moduł ocenił dziesięć tysięcy par, postawił 26 linków i odmówił 1271 stronom, każdej z powodem. Strona, do której nic sensownego nie pasuje, zostaje w spokoju.

Całe witryny w minuty

Model decyzyjny odpowiada: tak, nie i ocena. Witrynę z pięciu tysięcy stron ocenia w kilka minut, a każdy link zatwierdzasz, zanim wyjdzie jako plik poprawek.

FAQ

Pytania, które ludzie naprawdę zadają.

Jak przejść na plan płatny?

Z poziomu aplikacji: Ustawienia → Zarządzaj rozliczeniami, wybierz plan i zapłać kartą przez naszego partnera płatniczego Paddle. Bez telefonów i umów, anulujesz w każdej chwili na tej samej stronie. Coś nie działa? Napisz na hello@silentstork.com.

Dlaczego nie ma monitoringu pozycji?

Bo pozycja słowa kluczowego rzadko mówi, co zrobić. Skupiamy się na konkretnych zmianach na poziomie strony, które przekładają się na kliknięcia. Jeśli potrzebujesz śledzenia pozycji, połącz nas z dowolnym narzędziem — nie dublujemy pracy.

Czy mogę zrezygnować?

W każdej chwili — ze strony Rozliczenia w aplikacji albo pisząc na hello@silentstork.com. Anulowanie zatrzymuje kolejne odnowienie, a dostęp zachowujesz do końca opłaconego okresu. W ciągu 14 dni od każdego obciążenia możesz otrzymać pełny zwrot, bez pytań — zobacz naszą politykę zwrotów.

Czy widzicie dane moich klientów?

Nie. Integracje używają uprawnień tylko do odczytu i nigdy nie czytają zamówień ani danych osobowych klientów. Pełna lista dokładnych uprawnień jest na naszej stronie prywatności.

Czy jest zniżka za płatność roczną?

Tak — około 20% taniej przy rozliczeniu rocznym. Dokładna cena miesięczna i roczna każdego planu jest widoczna powyżej.

Czy działacie z Webflow / Ghost / Astro / …?

Jeśli ma publiczne adresy URL, działamy. Integracje to bonus — podstawowy crawl działa na każdej witrynie.