Naar de inhoud
Prijzen

Eerlijke prijzen, geen prijs per gebruiker.

Elk plan bevat het volledige actieplan, de AI-chat en de Search Console-integratie. Je betaalt voor hoeveel we lezen; elke extra login is gratis. Grotere plannen hebben meer gebruikers.

Solo

Voor de eenpersoonssite.

€0

/ maand, voor altijd

Voor altijd gratis — geen kaart nodig

  • Tot 500 pagina's
  • Gelezen pagina's · 2,000 / mnd
  • Lezingen · 4 / mnd
  • Geschreven briefings · 2 / maand
  • Actieplan voor deze week
  • Search Console-integratie
  • Chat · 10 berichten / mnd
  • Deelbaar HTML-rapport
  • 1 gebruiker
Gratis beginnen

Studio

Voor een paar sites, vaak bijgehouden.

€19

/ maand

of €15/mnd bij jaarlijkse betaling — €180/jaar

  • Tot 5,000 pagina's
  • Gelezen pagina's · 50,000 / mnd
  • Alles uit Solo, plus:
  • 3 sites
  • Lezingen · 30 / mnd
  • Wekelijks schema
  • Wijzigingsdetectie
  • PDF-rapporten
  • 90 dagen geschiedenis
Gratis beginnen
Onze keuze

Business

Voor kleine, groeiende teams.

€89

/ maand

of €69/mnd bij jaarlijkse betaling — €828/jaar

  • Tot 25,000 pagina's
  • Gelezen pagina's · 500,000 / mnd
  • Alles uit Studio, plus:
  • 10 sites
  • Dagelijks schema, sites tot 5,000 pagina's
  • Slack-meldingen
  • SKILL.md voor code-agents
  • SEOLift
  • Citeerbaarheid
  • Internal Link Dealer
  • Alle rapportsjablonen
  • 3 gebruikers
Gratis beginnen

Agency

Voor bureaus en portfolio's met veel sites.

€279

/ maand

of €219/mnd bij jaarlijkse betaling — €2628/jaar

  • Tot 100,000 pagina's
  • Gelezen pagina's · 3,000,000 / mnd
  • Alles uit Business, plus:
  • 50 sites
  • PDF- en gedeelde rapporten zonder SilentStork-merk
  • API-sleutels
  • Serverlog-intelligentie
  • Citation Tracker
  • SEOLift
  • Citeerbaarheid
  • Internal Link Dealer
  • Vast contactpersoon bij support
  • 10 gebruikers
Gratis beginnen

Limieten schalen mee met je plan — pagina's, lezingen, chat, geschiedenis. Zo'n 20% korting bij jaarlijkse betaling — exacte prijzen hierboven.

Alle prijzen in EUR, exclusief btw. Belastingen kunnen van toepassing zijn en worden bij het afrekenen berekend, afgehandeld door onze betaalpartner Paddle.

De volledige lijst

Wat elk plan bevat

Solo
€0
Studio
€19
Business
€89
Agency
€279
Hoeveel we lezen
Sites131050
Pagina’s per lezing5005,00025,000100,000
Lezingen / mnd4302001500
Gelezen pagina's / mnd2,00050,000500,0003,000,000
Geschreven briefings / maand2302001500
Chatberichten / mnd102001,0003,000
Voorgestelde fixes / mnd205005,00050,000
Rapporten / mnd11050500
Plaatsen11310
Geschiedenis30 dagen90 dagen365 dagen730 dagen
Crawlgegevens bewaard14 dagen90 dagen365 dagen730 dagen
Search Console-geschiedenis bewaard——25 maandenOnbeperkt
De lezing
Actieplan voor deze weekJaJaJaJa
Search Console-integratieJaJaJaJa
JavaScript-renderingJaJaJaJa
Prompt voor je agent kopiërenJaJaJaJa
Opnieuw controleren na markeren als opgelostJaJaJaJa
CSV-exportJaJaJaJa
Deelbaar HTML-rapportJaJaJaJa
Terugkomen
Wekelijks schemaOp aanvraagJaJaJa
Dagelijks schema——Sites tot 5,000 pagina'sSites tot 5,000 pagina's
Wijzigingsdetectie—JaJaJa
Aangepaste crawlinstellingen—JaJaJa
Rapporten en export
PDF-rapporten—JaJaJa
Rapportsjabloon voor volledige audit—JaJaJa
Alle rapportsjablonen——JaJa
Bulk kopiëren van opgestelde fixes—JaJaJa
SKILL.md voor code-agents——JaJa
PDF- en gedeelde rapporten zonder SilentStork-merk———Ja
Team en support
Slack-meldingen——JaJa
API-sleutels———Ja
E-mailsupport met voorrang——JaJa
Vast contactpersoon bij support———Ja
Modules

Bovenop een plan, wanneer je ze nodig hebt

Een module is optioneel en achter een drempel. Uitgeschakeld verandert het maandagbriefing niet. SEOLift, Citability en de Internal Link Dealer zitten in Business; Log Intelligence en de Citation Tracker in Agency.

ModuleWat het is
Solo
€0
Studio
€19
Business
€89
Agency
€279
Serverlog-intelligentieWat crawlers écht doen — dekking, verspilling, wezen — zonder je bezoekers op te slaan.———Ja
SEOLiftSearch Console gekoppeld aan de crawl: aan welke pagina deze week te werken, de ene wijziging om te maken en of het loonde.——JaJa
CiteerbaarheidOf een antwoordmachine uw pagina’s mag citeren en hoe gemakkelijk ze er een antwoord uit haalt.——JaJa
Internal Link DealerEen beslismotor voor interne links. Hij leest de laatste lezing, beoordeelt elk paar van alinea en bestemming, plaatst alleen de links in de tekst die een redacteur zou laten staan en weigert de rest.——JaJa
Citation TrackerWelke belangrijke prompts je noemen en welke pagina wordt geciteerd. Geteld, één keer per week.———Ja
Serverlog-intelligentie

Serverlogs, zonder de privacy-papierwinkel

Upload je accesslogs en zie wat crawlers echt doen: welke templates Googlebot bereikt, welke hij negeert, en hoeveel van zijn budget naar URL's gaat die niet kunnen ranken.

Inbegrepen in het Agency-plan.

We slaan je bezoekers nooit op

Menselijk verkeer wordt al tijdens het parsen van het bestand weggegooid. Alleen geverifieerde crawleractiviteit wordt weggeschreven, dus er staat geen bezoekers-IP in onze database om te exporteren, anonimiseren of verwijderen. Log-managementplatforms kunnen dat niet zeggen, want alles opslaan is hun product.

Crawlers geverifieerd op adres

Elke hit wordt gecontroleerd tegen de IP-reeksen die Google, Bing, OpenAI en Perplexity publiceren. Alles wat van elders beweert Googlebot te zijn, wordt apart geteld — als de bedrieger die het is.

Zes vragen, zes schermen

Dekking, niet-gecrawlde URL's, weespagina's, verspild budget, botactiviteit en tijd tot eerste crawl. Geen dashboardbouwer, geen querytaal — de rapporten zijn het product.

SEOLift

Uw Search Console-gegevens, omgezet in het werk voor deze week

De gegevens hebt u al: elke zoekopdracht, elke vertoning, elke positie. SEOLift koppelt ze aan de crawl en vertelt u welke pagina’s één wijziging verwijderd zijn van meer verkeer, wat die wijziging is, hoeveel klikken ze waard is als bandbreedte, en daarna of ze werkte.

Inbegrepen bij Business en Agency.

Het zegt wanneer het ernaast zat

Elke goedgekeurde wijziging wordt vergeleken met soortgelijke paginas die niemand aanraakte, dus u ziet het effect van uw bewerking met het weer eruit gerekend. Tot de uitspraken horen «geen effect» en «kostte verkeer»: een hulpmiddel dat alleen successen meldt, leert u niet wanneer u het moet wantrouwen.

Geen model verzint een getal

Kliks, posities, prognoses en vertrouwen zijn rekenwerk op uw eigen gegevens. Een model mag een titel opstellen; code controleert de lengte, de breedte in de resultaten en of elk getal erin op de pagina staat, voordat u hem ziet.

Het zegt ook wanneer het niet kan helpen

Een pagina waarvan de concurrenten voorliggen dankzij links krijgt dat te horen, met cijfers en zonder prognose. Een zoekopdracht die niemand meer doet, laten we met rust. Twee aanbevelingen die we graag niet doen.

Internal Link Dealer

Interne links die een redacteur zou laten staan, geplaatst door een rechter

De module leest je laatste lezing, stelt een beslismodel tien getypeerde vragen over elk paar van alinea en bestemming en stelt alleen de links in de tekst voor die slagen. De rest wordt geweigerd en genoteerd.

Inbegrepen in de plannen Business en Agency.

Het linkt waar een lezer zou klikken

Elk anker is een zin die al in je tekst staat, gekozen uit een lijst die de code bouwt. Er wordt niets voor je geschreven, niets verzonnen, en navigatie en footers tellen nooit.

Weigeren is de functie

In een webshop met 1.300 pagina’s beoordeelde de module tienduizend paren, plaatste 26 links en weigerde 1.271 pagina’s, elk met de reden. Een pagina waar niets eerlijks past wordt met rust gelaten.

Hele sites in minuten

Een beslismodel antwoordt met ja, nee en een score. Een site van vijfduizend pagina’s is in minuten beoordeeld, en jij keurt elke link goed voordat hij als patchbestand vertrekt.

FAQ

Vragen die mensen echt stellen.

Hoe upgrade ik naar een betaald plan?

Vanuit de app: Instellingen → Facturering beheren, kies een plan, betaal per kaart via onze betaalpartner Paddle. Geen telefoontjes, geen contracten, op dezelfde pagina op elk moment opzegbaar. Kom je er niet uit? Mail naar hello@silentstork.com.

Waarom geen keyword-tracker?

Omdat een keywordpositie je zelden vertelt wat je moet doen. Wij richten ons op de concrete wijzigingen op paginaniveau die klikken opleveren. Heb je ranktracking nodig, combineer ons dan met een tool naar keuze — we doen geen dubbel werk.

Kan ik opzeggen?

Altijd — via de factureringspagina in de app of per mail aan hello@silentstork.com. Opzeggen stopt de volgende verlenging en je houdt toegang tot het einde van de betaalde periode. Binnen 14 dagen na elke afschrijving krijg je het volledige bedrag terug, zonder vragen — zie ons restitutiebeleid.

Zien jullie mijn klantgegevens?

Nee. Integraties gebruiken alleen-lezen-rechten en lezen nooit bestel- of klantgegevens. Onze privacypagina bevat de volledige lijst met exacte rechten.

Is er jaarkorting?

Ja — zo'n 20% korting bij jaarlijkse betaling. De exacte maand- en jaarprijs van elk plan staat hierboven.

Werken jullie met Webflow / Ghost / Astro / …?

Als het openbare URL's heeft, werken we ermee. Integraties zijn een bonus — de kern-crawl werkt op elke site.